wtorek, 16 lutego 2021

Skaveńscy snajperzy

 Witajcie,

mam chwilkę więc chciałbym Wam pokazać moi mili ostatnie ukończone modele, czyli mój duży oddział skaveńskich snajperów. Modele są wydrukami zaprojektowanymi przez Cult Minis, a podstawki zrobiłem ze skrawków styroduru. Kto z Was moi mili mnie obserwuje na insta miał już okazję obejrzeć moją pracę, a kto nie obserwuje, cóż może zobaczyć poniżej :)  
7 komentarzy:

 1. Ten drugi od lewej w pierwszym rzędzie jest cudowny! :-D Podobnie jak "Robin Hoodowe" wersje. Świetnie Ci wyszli, ładnie się komponują zarówno pod względem dobranych kolorów jak i całość kompozycji z podstawkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! Dziękuję bardzo :)

   Usuń
  2. Fajowe mają te robin hoodzkie czapki, to fakt. Ciekawe modele w dobrym malowaniu.

   Usuń
 2. Malowanie OK, ale same modele jakoś mało skaveńskie, ot humanoidalne szczury - ale to jeszcze nie Skaveni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, jednak tak na prawdę nie udało mi się znaleźć bardziej "szczurzych" modeli jezzaili, (znając Ciebie wyciągniesz coś z pod ziemi:)), same wzory GW nie wiele odbiegają od tych :)

   Usuń
  2. Wyciągnąć nie wyciągnę, te twoje jakieś za bardzo ludzkie proporcje mają i jakoś mało skaveńsko się garbią. Ale to nie mi mają się podobać. ;)

   Ja bym konwertował. :)

   Usuń
  3. Co do wspomnianej konwersji to można świetne jezzaile zrobić z rączek od Krootów i ciałek Stormverminów. Tylko jest to kosztowna konwersja.

   Usuń