niedziela, 31 lipca 2016

Figurkowy Karnawał Blogowy - Edycja XXIII - Symbol

Witam,

Figurkowy Karnawał Blogowy, piękna inicjatywa w której udało mi się wziąć udział trzy razy, nie dlatego że nie chciałem, po prostu mam taki zapłon że zanim wymyślę co pokazać dana edycja się kończy. Jednak tym razem przy dwudziestej trzeciej odsłonie, której pomysłodawcą jest Luca Lago, którego blog możecie obejrzeć tutaj, temat jest taki że musiałem zabrać głos. 


Symbol. Bardzo lubię symbolikę, symbolika pokazuje drugie dno, nie mówi wprost tylko sugeruje, jednak nic nie jest pewne, jednoznaczne. 

Symbol który Wam chciałbym pokazać, nie będzie miał drugiego dna, nie będzie nic sugerował, symbol który Wam pokażę jest symbolem mojego hobby. Staro edycyjny dzwon z obstawą. Widziałem tą figurkę wiele razy na zdjęciach, jednak zapragnąłem jej na DMP w Krakowie, gdzie ktoś ją wystawił. Bardzo długo polowałem na te figurki, chciałem mieć cały zestaw z jednej edycji, no i ubzdurałem sobie że kupię je wszystkie nowe. Oj nie wyobrażacie sobie moi mili jak się cieszyłem jak w końcu wszystkie elementy tego modelu do mnie dotarły.

Gdybyście chcieli zerknąć na lepsze zdjęcia to odsyłam do posta z ukończonym dzwonkiem.

Dzwon stoi w centralnym punkcie gabloty, ma miejsce godne pozycji w mojej kolekcji. 11 komentarzy:

 1. Dzwon skaveński to dla mnie też symbol tej armii. Zawsze wygląda imponująco i ma świetne zasady (czy też miał, bo teraz to nie wiem jak działa w "9th age".

  OdpowiedzUsuń
 2. Kamil czemu nie wrzuciłeś linka? Dobrze że zauważyłem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No cóż :) komu bije dzwon, że zajadę literaturą wysokich lotów, ale na poważnie dzwonek jest śliczny. Ja swojego jeszcze nie pomalowałem, chcę się jeszcze poduczyć malować, żeby go nie spieprzyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzwon obok Koła to dla mnie esencja skaveńskiej armii!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kamil pokazał nam dzwonka ;-)
  Świetnie prezentująca się machina skavenów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za komentarze, nie myślałem że tak się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Absolutny symbol Skavenów =) No może jeszcze Doomwheel się załapie =)

  OdpowiedzUsuń