czwartek, 31 grudnia 2015

Podsumowanie roku 2015

Rok 2015 dobiegł końca, więc musiało się pojawić podsumowanie.

W ubiegłym już roku udało mi się pomalować siedemdziesiąt figurek.. Nie liczę tutaj modeli które rozpocząłem, a nie ukończyłem. Chodzi mi o clanratów których miałem skończyć miesiąc temu, jednak czas mi na to nie pozwala. Pozwolę sobie tutaj na dygresję, że ludzie w grudniu wpadają w zakupowe szaleństwo, i jeśli ktoś z Was moi drodzy ma związek z handlem wie o czym mówię.
Wracając do ukończonych prac, muszę tutaj wspomnieć że jedna z nich była większa od pozostałych, chodzi mi tutaj oczywiście o Doomwheela.

Na blogu zamieściłem w ubiegłym roku 77 postów, co daje średni wynik jednego posta na pięć dni, więc całkiem dobry wynik. W przyszłym roku chciałbym zwiększyć aktywność, jednak zobaczymy jak wyjdzie.

Najczęściej odwiedzonym postem była fotorelacja z DMP w Krakowie.

W 2015 roku, bloga odwiedziło 5214 osób, pozostawiając 134 komentarze.. Tutaj Chciałem Wam podziękować za to że w ogóle chce Wam się odwiedzić Zielonego Skavena. 

Jeśli chodzi o postanowienia noworoczne, to chciałbym więcej pojeździć po konwentach, turniejach z aparatem i szczurzymi hordami w plecaku. Więc jak będziecie mieć info o jakichś "lokalnych" wydarzeniach, czekam na info od Was moi drodzy. Muszę się z Wami wszystkimi napić :) 

Szczęśliwego nowego roku!!!!

5 komentarzy:

  1. Szczęśliwego! Prosimy o więcej i częściej:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Więcej, częściej i równie fajnie, to zdecydowanie życzenia do których też się dołączam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Wytrwałości w Nowym Roku!

    OdpowiedzUsuń