sobota, 27 grudnia 2014

Night Runners - Unboxing

Tego posta muszę zacząć od podziękowań dla mojej siostry, która kupiła mi poniżej omawiany produkt. Jest nim pudełko Nigth Runnersów, zwanych w polskim podręczniku Posłańcami Nocy.
Na pudełku możemy zobaczyć jak poskładać poszczególne figurki, jak widać każda z nich składa się z sześciu elementów.


Jeśli chodzi o ramki, jest ich w sumie osiem. Po cztery z każdego rodzaju, jednak jak widać spory asortyment kombinacji można z nich osiągnąć. Fajny jest dwuręczny korbacz, chociaż troszkę mi nie pasuję jego idea do podstępnych zabójców. Minusem są na pewno włócznie, lepiej wykonane są chociażby w paczce zwykłych clanratów.


Podsumowując, zestaw na prawdę fajny. W szeregach każdego bitewnego wodza istny must have. Zestaw ten jest moim zdaniem lepszą (tańszą) alternatywą gutterów, którzy z kolei są bardzo grywalni. Ponadto pozwala złożyć różnorodny pod względem wyposażenie oddział, który na pewno będzie się bardzo dobrze prezentował na stole/półce. 

2 komentarze:

  1. Oryginalnie, to był zestaw do zbudowania skavenów z klanu Eshin do Mordki. Stąd różnorodność w klamotach. Nie zmienia to faktu, że można z niego złożyć bardzo fajny regimencik night runnerów, a nawet pokusić się o upgrade do gutter runnerów. Jedno z fajniejszych skaveńskich pudeł z czasów 6 edycji. Taka siostra, to skarb! :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. A widzisz nie wiedziałem :)
    Co do siostry to racja!! :P

    OdpowiedzUsuń