czwartek, 7 kwietnia 2016

Grupa snajperów.

Początkowo myślałem żeby pokazać wam każdego ze snajperów osobno, jednak wszyscy wyglądają prawie identycznie, więc stwierdziłem że oszczędzę wam powielania tego samego. Więc z pięciu postów zrobił się jeden, za to mam nadzieję bardziej treściwy.

Panie i panowie, przedstawiam Wam grupę strzelców uzbrojonych nie w łuki czy kusze, ale w szczyt myśli technologicznej klanu Skryre - Karabiny Snajperskie. Jezzile bo tak się zwą, panują nad polem bitew, ich celem jest zabijanie opancerzonych wojowników, dowódców czy bestii. Co ma im umożliwić potężna siła oraz zasięg broni. Brzmi super, jednak teoria od praktyki się troszkę różni. 

Wystawiłem ten oddział na Heterze, której opis popełniłem tutaj, i chłopaki odegrali tylko rolę straszaka, każdy tracił strzelanie i magię żeby ich odstrzelić, dzięki czemu nie dziesiatkowali mi oddziałów do walki. W czasie trzech bitew zastrzelili tylko krasnoludzkiego inżyniera, zawsze coś :) 

Jednak jest to bardzo klimatyczny oddział, który na pewno będzie gościł w moich rozpiskach, no i figurki są bardzo ładne. Mam nadzieję że Wam też przypadną do gustu.. 
5 komentarzy:

 1. Super pluton egzekucyjny. Pamiętam, że strasznie ich nie lubiłem. Ale to było w 7 ed.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie się prezentują w kupie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu napiszę. Szukałeś kiedyś: http://allegro.pl/warhammer-skaven-collectors-guide-i6127070420.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajni i spójni. Tylko miejscami jakoś trawy tak dużo, że aż nienaturalnie. Ale że w eshinowych kolorkach, podobają mi się bardzo ;)

  OdpowiedzUsuń