środa, 28 czerwca 2017

Przepychanki z długouchymi

Witajcie,

po długiej przerwie, spakowałem torbę i ruszyłem z hordą do sąsiedniego miasta, Tarnowa, na małą bitwę, jak się pewnie domyślacie w dziewiątkę. Moim przeciwnikiem był Norbert ze swoją armię Dark Elfów. Z Norbertem grałem już kilka razy, z różnym efektem, moim maksymalnym sukcesem było zwycięstwo o punkt z tego co sobie przypomina, jednakże mimo porażek bardzo lubię z nim grać.. 

Z racji tego że miałem młyn w pracy, zabrałem to samo czym walczyłem na heterze w Mielcu.. Kółko, Abomka, trzy klocki piechoty i trochę strzelania.. 

Nie będę opisywał bitwy obejrzycie ją na zdjęciach, jednak powiem tylko że przegrałem.. Karne szeregi elfów stały niewzruszone, podczas gdy szczury uciekały w panice, tak w skrócie można opisać tą bitwę. I na końcu, pokażę Wam moi mili oddział który mi się mega podoba, gdyby nie taka długa lista pomysłów do realizacji, pewnie bym kupił.. Ehh te meduzy... :)

Następnym razem się odegram :)

5 komentarzy:

 1. Ładna bitwa, szkoda że turnieje młotka tak nie wyglądały :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Globadierzy wystawieni z tyłu? hmmm... Poza tym zdjęcia wyglądają tak, jakby gracz DE miał więcej punktów na wystawienie armii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punktów było tyle samo, a z tymi globkami to taka moja koncepcja, która nie do końca się sprawdziła :)

   Usuń