środa, 11 maja 2016

Mini turniej w krakowskim Veto - 7.05.2016

Ubiegłej soboty w krakowskim sklepie Veto odbył się mini turniej, 9th age, na 1000 punktów. Spakowałem szczury i postanowiłem się zameldować. W sumie grających było sześć osób, a sędziował Laik. 

Rozpiskę oparłem na kółku, jezzilach, guterach, oraz dwóch klockach piechoty, po jednym clantarów i stormverminach. Niestety w rozpisce nie zmieściły się stormfiendsy ani monki, jednak następnym razem na nich oprę strategię. 
Kolejno trafiłem na Chaos Dwarfy z którymi udało mi się wygrać, później Bretonia, i kolejne zwycięstwo, po to by w ostatniej bitwie spotkać się ze Skavenami.. Liczyłem bardzo na ten mecz, jednak wroga horda postanowiła zrobić psikus swojemu właścicielowi, wysadzając się w pierwszej turze. I tym oto sposobem wygrałem. Chciałem podziękować wszystkim przybyłym za świetną zabawę, oraz bojową postawę.. 

Co do zdjęć z turnieju, muszę odesłać na profil sklepu w którym ów się odbywał, skupiłem się na graniu, i wstyd powiedzieć nie zrobiłem ani jednego, jednak chłopaki w sklepie czuwali, fotki macie tutaj

Turniej był bardzo udany, zabawa przednia, granie bez spiny. Co najważniejsze dzięki tak małym punktom mogli zagrać początkujący. Impreza która się odbyła, była pierwszą z cyklu turniejów na małe punkty. Kolejna odsłona już 11 czerwca, tutaj macie link do wydarzenia. Mam nadzieję że spakujecie figurki i się wybierzecie. 

Druga sprawa to warsztaty malowania figurek, które też będą się odbywać mam nadzieję cyklicznie, na pierwsze możecie zawitać już w tą sobotę, link do wydarzenia

Dzięki za uwagę i do zobaczenie przy stole! 

2 komentarze:

  1. Swoją drogą ciekawa opcja dla małych punktów, każdy może zagrać. Z innej beczki mam do sprzedania Island of Blood, Screaming Bell, Hell Pit Abo, nowego Seer'a (za zapakowane) i do tego pomalowane kółko 20 monków, kilka giant ratów, 2 packmasterów, 2 ogry z Battalionu, 60 clanratów... mógłbyś mi pomóc to wycenić? A może chciałbyś zakupić? (sorki, że tu piszę, ale gupie nowe G+ nie pozwala na wysyłanie wiadomości)

    OdpowiedzUsuń