poniedziałek, 22 lutego 2016

Master - Kraków Zielonki 20-21.02

Witajcie.

Dawno nic nie publikowałem, a powodem tego były przygotowanie do "mastera", który odbył się w weekend z 20 na 21 lutego, a rozegrany został na zasadach dziewiątej fanowskiej edycji, dla zainteresowanych link do zasad macie tutaj. Ale od początku.
W sobotę rano zebrałem się z domu i ruszyłem do Krakowa, na dworcu spotkałem się z Kacpim z którym byłem w drużynie. Ruszyliśmy razem do Kubencjusza, czyli naszego kapitana i już wspólnie dotarliśmy do celu, Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach. 


Jeśli chodzi o moje mecze to wróciłem raczej na tarczy niż z nią. Jednak z każdym meczem dzięki motywacji Kacpiego wychodziłem z coraz większą ilością punktów. Generalnie to co miało zagrać na papierze zupełnie nie sprawdziło się na stole, a jak już zanosiło się dobrze jak to u skavenów zawodziło morale.. Życie.. generalnie wszystkie mecze wtopiłem, mniej lub bardziej, jednak zabawę miałem przednią a o to mi główni chodziło. 

Tutaj muszę podziękować mojej drużynie że się nie spinali, dzięki chłopaki!!
Po kolei trafiłem na Demony, Zwierzoludzi, Imperium, Imperium i Darki, jak to na szczurzego przywódcę przystało, wszystkie niepowodzenia muszę zwalić na brak doświadczenia, którego jednak mam coraz więcej. Cóż następnym razem na pewno będzie lepiej.  

Kiedyś kolega mi powiedział że w "Młotku" chodzi o bitwy, a ja w kraku poczułem krew, i właśnie zobaczyłem że za miesiąc szykuje się turniej w Rybniku. Trochę daleko ale może ogarnę, zwłaszcza że organizatorem jest Klub Guerilla z którym miałem okazję zagrać, może się odegram, zobaczymy.

Co do zdjęć, no niestety nie miałem aparatu, zrobiłem ich tylko kilka telefonem, jakoś nie było czasu, jednak tutaj macie link do profesjonalnej galerii z turnieju. 

1 komentarz:

  1. Widzę że ktoś jest bardziej zboczony ode mnie na punkcie Berserkerów od Avatars of War :P (zdjęcie nr 15)

    OdpowiedzUsuń