piątek, 5 maja 2017

Otwieramy pudełko - Start Collecting Maligants

Witajcie,

jeśli śledzicie moje wpisy, nie mogliście przeoczyć tego że zacząłem składać figurkę Nagasha, jednak doszedłem do wniosku że pasuje mu coś dokupić do obstawy, i padło na Start Collecting Maligants.


Cały zestaw jest zapakowany w standardowe dla całej serii pudełko, które jest wypchane po brzegi elementami figurek. Pierwsi w moje łapki wpadli jeźdźcy.. Hexwraiths, bardzo klimatyczna kawaleria, pięciu jeźdźców uzbrojonych w kosy, niczym żniwiarze pędzący na żniwa..


Kolejne ramki zawierają trzy Spirit Hostsy, małe duszki które mnie urzekły przy malowaniu szat Nagasha, stwierdziłem że te modele świetnie się nadadzą do nauki malowania przez moją córkę :)

No i na samym dnie, znajduje się perełka, Mortis Engine, jeden z tych epickich modeli które musiałem mieć, i mam, puki co w pudełku :)

Do zestawu są dołączone również instrukcję oraz warscroll, który możecie sobie przeczytać poniżej.


Modele są bardzo szczegółowe, powiem Wam szczerze że już nie mogę się doczekać kiedy zacznę je składać. Tutaj dodam że postanowiłem trupy umieścić na okrągłych podstawkach. Są to figurki do gabloty a nie na stół więc nie będzie mnie bolało że nie stoją w szyku.. Jak tylko znajdę trochę czasu, mam nadzieję się zabrać za te figurki. 

5 komentarzy:

 1. I co sobie może taki Nagash myśleć? Chyba tylko:
  "I choćbym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę - bo jestem największym skurwysynem w całej tej dolinie!"

  Ładną obstawę będzie miał Nekromanta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet on nie powinien być samotny :)

   Usuń
  2. Zawsze może sobie wyczarować kolegów :)

   Usuń
 2. Fajny opis, wszystko kawa na ławę. Zdjęcia ramek bardziej konkretne niż na stronie GW.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zestaw wygląda imponująco. Czekamy teraz na malowowanie.

  OdpowiedzUsuń