niedziela, 11 września 2016

Powrót

Witajcie,siema cześć!!
Dawno nic nie pisałem, ostatniego posta opublikowałem prawie miesiąc temu. Na taki stan rzeczy wpłynęło kilka czynników o których chciałem Wam powiedzieć, no i w skrócie chciałem Wam powiedzieć jakie mam plany.
Głównym powodem lenistwa jest praca, wracam i po prostu mi się nie chce siadać do malowania,  pisania. Wiecie pewnie sami, wakacyjne rozluźnienie, nie sprzyja malowaniu, przynajmniej u mnie.
Wizyta na DMP w Łomiankach też miało swój udział,  wzięcie w pracy wolnych kilku dni z rzędu,  spowodowało zagęszczenie reszty miesiąca. Tak czysto informacyjnie, wystartowałem jako członek drużyny "Kieł III Łapanka", z którą zająłem 26 miejsce. Indywidualne zaliczyłem pięć porażek, wyszło nieogranie i brak doświadczenia. Tutaj muszę podziękować chłopakom za wspólny wypad, no i że mnie nie linczowali po każdej  rundzie. Poniżej macie kilka zdjęć.No i dochodzi nowe 30-sto dniowe wyzwanie, staram się czytać na bieżąco, co też troszkę czasu zabiera, tak to Wasza wina że nie maluje :)  Gratuluje Wam zapału do pisania moi mili, i mimo że nie komentuje, śledzę to wyzwanie cały czas.     

A co do planów, to jeśli ogarnę urlop, to na pewno wizyta na Sabacie w Kielcach, chciałem zagrać turniej, spotkać się ze znajomymi, ale wezmę też aparat i jeśli mój wyjazd dojdzie do skutku jakąś relację postaram się zrobić. 
Na pewno będę chciał skończyć malowanie dzwonu, jak pewnie pamiętacie rozpocząłem ten projekt jakiś czas temu. 
Mam w głowie trzy kolejne pomysły, ale to chyba jakąś ankietę zrobię, może doradzicie mi co począć. 
No i mam kilka rzeczy do otwarcia, więc otworzymy je wspólnie.
Na horyzoncie już pojawił się również turniej w Krakowie, na którym się zamelduję obowiązkowo.

Planów dużo, pytanie czy wystarczy mi wytrwałości?
Zobaczymy
Pozdrawiam

3 komentarze:

 1. Czekam na relacje z tych turniejów i z Sabatu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak tylko uda się pojechać, pojawią się na pewno :)

   Usuń
 2. Koniecznie wrzuć relację! A co do 30-dniowego Wyzwania - biorę udział i stwierdzam, że nie na wiele mi już czasu starcza, a tyle malowania na ten miesiąc zaplanowałem! =)

  OdpowiedzUsuń